Akcja Pro Pomocnicy!

Marzec 25th, 2013

Akcja Pro Pomocnicy

W bieżącym roku planujemy silny rozwój platformy. Udało nam się pozyskać zainteresowanie kilku poważnych jednostek, które pomogą nam wszystkim mocniej rozwinąć skrzydła. Plany są gigantyczne, ale aby osiągnąć ten cel potrzebujemy was! Ze względu na szeroką gamę działań poszukujemy kilku osób, które zaangażują się w rozwój platformy i idącymi za tym przedsięwzięciem pozytywnymi zmianami.

Potrzebujemy osób, które zaangażują się w działania, do tego stopnia, że po pewnym okresie uzyskają z tego przyzwoite profity.

Kogo szukamy? kilku osób, dysponujących czasem początkowo do kilku godzin dziennie najlepiej z miasta Poznań. Charakter działań będzie różny, głównie realizowany z domu choć konieczne będą cykliczne spotkania. Zależy nam na ludziach z dużą samodyscypliną i bardzo dobrą organizacją czasu (również solidność, słowność i skrupulatność). Osoby powinny cechować się tez kreatywnymi pomysłami, dobrą znajomością obsługi platform internetowych oraz zacięciem marketingowym.

Zakres współpracy obejmowałby między innymi następujące działania: pomoc w organizacji i rozwoju platformy, kreatywny udział w cyklicznych spotkaniach na temat progresu, komunikacja z użytkownikami oraz klientami platformy, nawiązanie współpracy z mediami, organizacja eventów, w których będziemy uczestniczyć.

Jeśli interesuje Cię ta propozycja skontaktuj się z nami!

Razem możemy więcej! Czekamy :-)

Entry Filed under: Komunikaty,Ogólne,WydarzeniaZostaw komentarz

Required

Required, ukryty

Dostępne opcje html:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Obserwuj komentarze  |  Subscribe to the comments via RSS Feed

.Kalendarz

Maj 2018
P W Ś C P S N
« mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

.Nowe wpisy